Çalışma yapılırken, en doğal sonuçların elde edilebilmesi için maksimum greft sayısı kullanılarak, her hastaya özgü alın çizgisinin yapısına uygun şekilde bir tasarımın yapılmasına özen gösterilmelidir. Bu özeni sağlayabilmek için her kişiye özgü saç ekim planlaması yapılması gerekir. Saç ekimi planlaması yapılırken 10 çeşit yöntemden siz en uygun yöntemi seçiyoruz. 10 çeşit yöntem arasından seçim yapabilmek ve tüm yöntemlerde uzman olabilmek için en az 10 yıllık tecrübe gerektirir. Saç ekim uzmanlarımızın her birinde en az 10 yıllık tecrübe ve uluslararası saç ekim uzmanı sertifikası bulunmaktadır.

Saç Ekim Operasyonu Hangi Ortamda Yapılmalıdır?

Titiz, deneyimli ve profesyonel bir ekiple birlikte son teknoloji araç ve ekipmanla donanımlı adeta ameliyathane hijyenikliğinde uygulanması gerekmektedir. “Türkiye’de birçok merkezde saç ekimi maalesef hijyen kurallarına uyulmayan odalarda yapılıyor” ve bu çok yanlış. Saç ekimi cerrahi bir müdahale ve mutlaka ameliyathane koşullarında ve titizliğinde yapılması gerekmektedir.

Hermest Saç Ekimi İşlemleri Nerede Yapılıyor?

Hermest kendi özel ekibi ile Türkiye’nin en önde gelen uluslararası JCI sertifikası dahil bir çok sertifikaya sahip, Academic Hospital içerisinde yer almaktadır.
87 yatak kapasitesiteli tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı, 30 uzman hekimi ile tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi ve aynı anda 7 ameliyathanesinde operasyon yapılabilecek kapasitede, ileri teknolojiyle donatılmış 300 personeli bulunmktadır. Türkiye’nin öncü akademik özel hastanesi olma sorumluluğu ile dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı ülkemiz insanlarına sunma vizyonunu taşıyan hastane, Şubat 2012 tarihinde Harvard Tıp Fakültesi ile işbirliği anlaşması imzalamıştır.

Merkezimizde Uygulanan Saç Ekim Yöntemleri

FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi gibi tekniklerin yanında, teknolojinin son yenilikleri olan Traşsız Saç Ekimi ve Uzun Saç Ekimi gibi saç ekim yöntemlerinde de hastalarına hizmet vermektedir.

Uygulanması meşakkatli, emek, sabır isteyen, riskli olan ve Türkiye’de sadece birkaç merkez tarafından yapılan Uzun Saç Ekiminde, şimdiye kadar yüzlerce başarılı operasyon uyguladık

Saç ekimi ile ilgili sormak, danışmak istediğiniz her konu için sizleri merkezimize bekler, ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu ve telefon numaralarımızdan daima ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz