Hermest, uzun yıllardan beri insanlarını hayallerindeki saçlara kavuşmasına aracılık eden Türkiye’den dünyaya açılan global sağlık turizm kuruluşu. Hermest, International Hermest Group A.Ş tescilli markasıdır. Dünyanın 100’den fazla ülkesinden insanın uluslararası sağlık turizmi kapsamında ülkemizde ağırlayan International Hermest Group A.Ş, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı A grubu seyahat Acentesi ve T.C Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Aracı Kuruluşudur.

International Hermest Group olarak yurt dışından gelen misafirlere İstanbul’da anlaşmalı olduğumuz hastanelerde saç ekimi, havaalanı transferleri, Konaklama ve estetik hizmetleri vermekteyiz. Dünyanın kalbi olarak kabul edilen İstanbul, artık saç ekimi operasyonlarının da merkezi konumuna gelmiştir. Hem maliyet hem de tatmin edici sonuçlar açısından profesyonel saç ekimi merkezleri barındıran İstanbul, saç ekiminde en fazla tercih edilen kent olmuştur.
Saç ekiminde modern yöntemler ile fark yaratan sonuçlar sunabilmek gerekir. Yılların getirdiği tecrübe birikimi ve innovatif çalışmalar sayesinde yüzde 99’a ulaşan başarı sonuçları elde etmek artık mümkün hale gelmiştir. Doğru müdahaleler ile saç dökülmesine karşı ömür boyu garantili kalıcı çözümler sağlanabilmektedir.
Hermest, dünyanın 62 ülkesinden gelen bir çok hasta için saç ekimi prosedürleri uygulamış; misafirlerinin memnuniyetini sağlamıştır. Amerika’dan Japonya’ya kadar uzanan haklı üne bu güne kadar yaptığı başarılı operasyonlar ile ulaşmıştır

Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kuruluşları

Sağlık Bakanlığı Onaylı Uluslararası Sağlık Tesisi Akreditasyonuna Sahip Sağlık Kuruluşları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sağlık Hizmeti almak isteyen misafirlerimize Sağlık Bakanlığı Onaylı Hastanelere ulaşım ve konaklama gibi aracılık hizmetleri de sağlamaktayız.