Hermest, uzun yıllardan beri insanlarını hayallerindeki saçlara kavuşmasına aracılık eden Türkiye’den dünyaya açılan global sağlık turizm kuruluşu. Hermest, International Hermest Group A.Ş tescilli markasıdır. Dünyanın 100’den fazla ülkesinden insanın uluslararası sağlık turizmi kapsamında ülkemizde ağırlayan International Hermest Group A.Ş, Kültür ve Turizm Bakanlığı A grubu seyahat Acentesi ve Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Aracı Kuruluş adayıdır.

Saç Ekim Operasyonu Hangi Ortamda Yapılmalıdır?

Çalışma yapılırken, en doğal sonuçların elde edilebilmesi için maksimum greft sayısı kullanılarak, her hastaya özgü alın çizgisinin yapısına uygun şekilde bir tasarımın yapılmasına özen gösterilmelidir. Bu özeni sağlayabilmek için her kişiye özgü saç ekim planlaması yapılması gerekir. Titiz, deneyimli ve profesyonel bir ekiple birlikte son teknoloji araç ve ekipmanla donanımlı adeta ameliyathane hijyenikliğinde uygulanması gerekmektedir. “Türkiye’de birçok merkezde saç ekimi maalesef hijyen kurallarına uyulmayan odalarda yapılıyor” ve bu çok yanlış. Saç ekimi cerrahi bir müdahale ve mutlaka ameliyathane koşullarında ve titizliğinde yapılması gerekmektedir.

Saç Ekimi İşlemleri Nerede Yapılıyor?

Türkiye’nin en önde gelen uluslararası JCI sertifikası dahil bir çok sertifikaya sahip, Eren Hospital’de yapılmaktadır.
87 yatak kapasiteli tamamı akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı, 30 uzman hekimi ile tüm branşlarda hasta odaklı bir şekilde, üstün hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi ve aynı anda 7 ameliyathanesinde operasyon yapılabilecek kapasitede, ileri teknolojiyle donatılmış 300 personeli bulunmaktadır. Türkiye’nin öncü akademik özel hastanesi olma sorumluluğu ile dünyada sağlık alanındaki gelişmeleri eş zamanlı ülkemiz insanlarına sunma vizyonunu taşıyan hastane, Şubat 2012 tarihinde Harvard Tıp Fakültesi ile işbirliği anlaşması imzalamıştır.

Uygulanan Saç Ekimi Yöntemleri

FUE Saç Ekimi, DHI Saç Ekimi gibi tekniklerin yanında, teknolojinin son yenilikleri olan Traşsız Saç Ekimi ve Uzun Saç Ekimi gibi saç ekim yöntemlerinde de hizmetler verilmektedir.

Uygulanması meşakkatli, emek, sabır isteyen, riskli olan ve Türkiye’de sadece birkaç merkez tarafından yapılan Uzun Saç Ekiminde, şimdiye kadar yüzlerce memnuniyet sağladık.

Saç ekimi ile ilgili sormak, danışmak istediğiniz her konu için sizleri merkezimize bekler, ayrıca aşağıda yer alan iletişim formu ve telefon numaralarımızdan daima ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz

Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kuruluşları

Sağlık Bakanlığı Onaylı Uluslararası Sağlık Tesisi Akreditasyonuna Sahip Sağlık Kuruluşları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sağlık Hizmeti almak isteyen misafirlerimize Sağlık Bakanlığı Onaylı Hastanelere ulaşım ve konaklama gibi aracılık hizmetleri de sağlamaktayız.