Anlaşmalı Olduğumuz Sağlık Kuruluşları

Sağlık Bakanlığınca Onaylı Uluslararası Sağlık Tesisi Akreditasyonuna Sahip Sağlık Kuruluşlarıyla İlgili Ayrıntılı Bilgi Bulabilirsiniz

İstanbul’da bulunan Vera Clinic, saç ekimi, medikal estetik, diş kozmetiği ve kozmetik cerrahi alanlarında uzmanlaşmış estetik bir tıp merkezidir.
Kurulduğu 2003 yılından bu yana, Avrupa’nın en iyi estetik merkezi olma hedefiyle önemli başarılara imza atmıştır. Sektörde 16 yıllık tecrübesi olan Vera Clinic, alanında uzman ve seçkin cerrahlarlardan oluşan kadrosu ve hizmet kalitesiyle birlikte tıp etiğini ve hasta haklarını da her zaman ön planda tutmaktadır.

Eren hastanesi 3200 m2 alanda; 11 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 4 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 acil gözlem yatağı, 27 hasta servis yatağı ile toplam 47 yatak kapasitesindedir. Alanında en iyi doktorlar ve sağlık çalışanları ile gelişmiş teknolojilere sahip; Acil Servis, Ameliyathane, Erişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri, ayakta ve yatarak tedavi hizmetleri veren birimleri, tam donanımlı Laboratuvar Hizmetleri, Radyoloji Ünitesi (Manyetik Rezonans Görüntüleme, Tomografi, Röntgen, Mamografi) hizmetlerini hastalar ile buluşturmaktadır

Doç. Dr. Aydın Arslan tarafından kurulan Doç. Dr. Aydın Arslan Muayenehanesi Bakırköyde kurulmuştur. Bakırköyde kurulan Doç. Dr. Aydın Arslan Muayenehanesi en yeni teknoloji ile yılların deneyimini birleştirerek, en farklı ve en yeni yöntemleri, en doğru kombinlerle sunma ilkesi ile hizmet vermektedir.